استالونه «کرید ۲» را کارگردانی و تهیه می‌کند

0

به گزارش پارس دی ال به نقل از نقد فارسی :

http://naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/image_13960718872_creed2.jpg

سیلوستر استالونه با انتشار تصویری جدید در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده خودش کارگردانی و تهیه‌کنندگی «کرید ۲» را بر عهده دارد. این پروژه سینمایی دنباله‌ای است بر درام ورزشی ۲۰۱۵ که به کارگردانی رایان کوگلر و با بازی استالونه و مایکل بی جردن روی پرده رفت. ستاره ۷۱ ساله که با نقش‌آفرینی تاثیرگذارش «راکی بالبوا» را به یکی از شخصیت‌های ماندگار ژانر ورزشی مبدل ساخته، این بار هم بازی در نقش قدیمی‌اش را تکرار می‌کند.

روز گذشته، استالونه تصویری از خودش و جردن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «بی‌صبرانه منتظرم سال آینده از راه برسد تا «کرید ۲» را با بازی مایکل بی جردن بازیگر فوق‌العاده مستعد تهیه و کارگردانی کنم … شروع یک راند دیگر!» استالونه هشتگ کرید ۲، ام جی ام (متروگلدوین‌مایر)، مبارزه، ورزش، تمرین و مشت‌زنی را در ادامه شرح عکسش اضافه کرده است.

فیلم اصلی «کرید» با اقتباس از خطوط داستانی مجموعه فیلم‌های «راکی» و با تمرکز بر قصه آپولو کرید رقیب سرسخت راکی روایتی مستقل را به تصویر کشیده است. رایان کوگلر نویسنده و کارگردان این درام ورزشی است. «کرید» اولین فیلم بلند کارنامه فیلمسازی او شمرده می‌شود. جردن نقش آدونیس کرید فرزند آپولو کرید را در این فیلم ایفا کرده است.  

«کرید» در گیشه هم با موفقیت تجاری روبرو شد و بیش از ۱۷۳ میلیون دلار در سینماهای دنیا فروش کرد. استالونه نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را برای تکرار نقش به یاد ماندنی راکی بالبوآ به دست آورد و جایزه گلدن گلوب همین رشته را با خود به خانه برد. او پیش از این در سال ۱۹۷۶، برای بازی و نویسندگی اولین فیلم «راکی» نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.

سپتامبر گذشته، استالونه اعلام کرد فیلمبرداری «کرید ۲» از سال آینده آغاز می‌شود و استودیوی متروگلدوین مایر هم در واکنش به این خبر به «ورایتی» گفت این پروژه سینمایی همچنان در مرحله پیش تولید به سر می‌برد.


منبع: آی‌سینما

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید