اپل آیفون ۱۰ در برابر گوگل پیکسل ۲ XL؛ همه چیز برابر است! (نتایج نظرسنجی گجت نیوز)

0

پارس دی ال در اخبار تکنولوژی :

اپل آیفون ۱۰ (Apple iPhone 10) و گوگل پیکسل ۲ ایکس ال (Google Pixel 2 XL) پرچمداران جدید اپل و گوگل هستند که به نظر می‌رسد طرفداران آنها در ایران به یک اندازه است!

کاربران با شرکت در نظرسنجی هفته گذشته گجت نیوز، نتایج جالبی را رقم زدند. نتایج این رای‌گیری نشان داد که طرفداران اپل آیفون ۱۰ یا همان آیفون ایکس (iPhone X) با کاربرانی که به خرید گوگل پیکسل ۲ ایکس ال تمایل دارند، برابر است. آیا شما نیز مانند ما از این نتیجه تعجب کرده‌اید؟ اما به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟

در این بین، دو سناریو بیشتر از سایرین محتمل است؛ در سناریوی اول، این احتمال وجود دارد که همه ۵۰ درصد کاربرانی که به گوگل پیکسل ۲ XL رای داده‌اند، در واقع طرفداران این گوشی رده‌بالا نبوده و صرفا جهت پایین کشیدن آرای آیفون ۱۰ به پیکسل ۲ ایکس ال رای داده‌اند.

اما در سناریوی دوم با آماری واقعی و کاملا از روی آگاهی مواجه هستیم که با توجه به شناختی که از کاربران گجت نیوز داریم، احتمال درست‌بودن این نظریه بیشتر است. در این سناریو، کاربران ما به این باور رسیده‌اند که گوگل پیکسل ۲ ایکس ال از نظر توانایی، امکانات و قابلیت‌هایی نظیر دوربین، سرعت، کارایی و کیفیت، با اپل آیفون ۱۰ برابری کرده و در یک سطح قرار دارد.

در هر صورت، باید چند هفته‌ای منتظر ماند و دید با ورود این موبایل های رده‌بالا به بازار گوشی های هوشمند، نظر کاربران دچار تغییر خواهد شد یا خیر. اما به عقیده شما کدام سناریو دقیق‌تر است؟ دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

ضمنا، نتایج نظرسنجی هفته گذشته را نیز در ادامه مشاهده خواهید کرد.

اپل آیفون 10 و گوگل پیکسل 2 XL؛ همه چیز برابر است! (نتایج نظرسنجی گجت نیوز)

پاسخ دهید