دی‌کاپریو در فیلم اسکورسیزی در نقش «تئودور رزولت» ظاهر خواهد‌شد

0

به گزارش پارس دی ال به نقل از نقد فارسی :

http://www.parsdl.org/wp-content/uploads/2017/10/image_13960705972_461324511.jpg

استودیوی «پارامونت پیکچرز» این روزها مشغول مذاکرات نهایی با مارتین اسکورسیزی و بازیگر محبوبش است تا فیلم زندگی «تئودور روزولت» بیست و ششمین رییس جمهور امریکا را مقابل دوربین ببرد.

لئوناردو دی کاپریو که بعد از دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد ۲۰۱۶ برای بازی در درام «از گور برگشته»، از قبول نقش جدید در پروژه‌های سینمایی خودداری کرده بود، این‌بار در مقابل دوربین اسکورسیزی ظاهر خواهد شد. بعد از «دار و دسته نیویورکی»، «هوانورد»، «رفتگان»، «شاترآیلند» و «گرگ وال استریت»، این ششمین همکاری دی کاپریو و اسکورسیزی خواهد بود.

«ددلاین» گزارش داده دی کاپریو و جنیفر دویسن به همراه اسکورسیزی و اما کاسکاف تهیه‌کنندگی این پروژه را بر عهده دارند. اسکات بلوم نگارش فیلمنامه این پروژه را بر عهده دارد.

جالب آن‌که کوشش‌های روزولت به منظور حفافظت از محیط زیست و حفظ و نگهداری پارک‌های ملی امریکا یکی از دستاوردهای بزرگ دوران ریاست جمهوری او به شمار می‌رود و از این بابت، فصل مشترکی با  دغدغه‌های شخصی دی کاپریو دارد. بازیگر برنده اسکار در سال‌های اخیر، علاوه بر سینما تمرکزش را روی حفاظت از محیط زیست گذاشته و در زمینه تغییرات آب و هوایی تلاش‌های چشمگیری کرده است.


منبع: آی‌سینما

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید