فیلم جدید «ریدلی اسکات» به عنوان اختتامیه جشنواره فیلم بنیاد آمریکا به نمایش در‌می‌آید

0

به گزارش پارس دی ال به نقل از نقد فارسی :

http://www.parsdl.org/wp-content/uploads/2017/10/image_13960729513_60729917886.jpg

فیلم معمایی جنایی «تمام پول‌های جهان» جدیدترین ساخته ریدلی اسکات به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم بنیاد امریکا (AFI) در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) روی پرده می‌رود. داستان این فیلم مهیج روایتگر ماجرای ربوده شدن جان پل گتی سوم نوه عصیانگر جان پل گتی میلیاردر امریکایی در سال ۱۹۷۳ است. کوین اسپیسی نقش گتی را ایفا کرده و میشل ویلیامز در نقش جیل هریس مادر جان پل گتی سوم ظاهر شده و مارک والبرگ هم نقش مشاور گتی را بازی کرده است.

گتی بزرگ بالاخره راضی شد ۲٫۹ میلیون دلار در قبال آزادی نوه‌اش پرداخت کند. ریدلی اسکات فیلم جدیدش را بر اساس فیلمنامه‌ای دیوید اسکارپا کارگردانی کرده است. این فیلم تاریخی که پخش آن بر عهده استودیوی سونی است از هشتم دسامبر (۱۷ آذر) در سینماها اکران می‌شود.

همچنین پیش از اولین اکران جهانی فیلم جدید اسکات، طی مراسمی از این کارگردان باسابقه امریکایی تقدیر خواهد شد. اسکات ۷۹ ساله تاکنون چهار نامزدی جایزه اسکار در کارنامه‌اش دارد از جمله نامزدی جایزه بهترین فیلم برای «مریخی» و بهترین کارگردان برای «سقوط شاهین سیاه»، «گلادیاتور» و «تلما و لوییز».

جشنواره بنیاد فیلم امریکا از نهم نوامبر با نمایش فیلم «گل‌آلود» ساخته دی ریز آغاز به کار می‌کند. همچنین در بخش مرور آثار رابرت آلتمن، ۱۲ فیلم از این کارگردان فقید امریکایی به نمایش در می‌آید.


منبع: آی‌سینما

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید