قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین (Huawei Mate 10 Porsche Design) مشخص شد

0

پارس دی ال در اخبار تکنولوژی :

قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین (Huawei Mate 10 Porsche Design) مشخص شد. قیمت گوشی لوکس هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین ورای تصور است!

هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین معرفی شد تا بازار اندروید در سال ۲۰۱۷، از یک گوشی هوشمند لوکس و البته قدرتمند خالی نماند. اگرچه در بازار محصولات لوکس زیادی یافت می‌شود، اما اغلب قیمت‌ آن‌ها نجومی بوده و بیشتر بر روی قابلیت‌های ظاهری دستگاه کار شده است. اما با خرید محصول جدید هواوی می‌توان مطمئن بود در کنار داشتن یک گوشی موبایل لوکس، به جدیدترین سخت افزارها و امکانات روز نیز دسترسی خواهید داشت. اما قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین چقدر است؟

قیمت هواوی میت 10 پورشه دیزاین

قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین از آیفون ایکس هزار دلاری خیلی بیشتر است

هوای سال گذشته برای اولین مرتبه، بعد از معرفی محصولات اصلی خانواده میت ۹، یک مدل دیگر با پسوند پورشه دیزاین معرفی کرد. امسال نیز در ادامه معرفی هواوی میت ۱۰ و هواوی میت ۱۰ پرو شاهد رونمایی چنین مدلی هستیم که همانند سال گذشته قیمت بسیار بالایی دارد. حتی قیمت آیفون ایکس هزار دلاری، که بر سر آن بحث‌های زیادی وجود دارد، با قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین غیر قابل مقایسه است.

این گوشی موبایل از نظر مشخصات فنی شباهت زیادی با مدل پرو دارد؛ نمایشگر میت ۱۰ پورشه دیزاین ۶ اینچی بوده رزولوشن آن فول اچ‌دی پلاس در نظر گرفته شده است. این وضوح تصویر نشان می‌دهد سازنده، پنل AMOLED این گوشی لوکس را به نسبت ابعاد تصویر ۱۸:۹ مجهز کرده است. پشتیبانی از تکنولوژی HDR10 از دیگر ویژگی‌های مثال‌زدنی این صفحه نمایش است.

همانند دو مدل دیگر، هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین نیز به تراشه موبایل جدید این شرکت یعنی کایرین ۹۷۰ مجهز شده است. به ادعای سازنده، بهره‌گیری از هوش مصنوعی قدرتمند در این چیپست سبب می‌شود محصولات خانواده میت ۱۰، از یک گوشی هوشمند عادی بسیار فراتر بروند.

اما داشتن ظاهری لوکس، مهمترین دلیل افزایش باورنکردنی قیمت هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین در مقایسه با قیمت هواوی میت ۱۰ پرو است. هواوی مبلغ مورد نیاز برای خرید این گوشی موبایل در کشورهای اروپایی را ۱۳۹۵ یورو (۱۶۵۰ دلار) اعلام کرده  است که هر چشمی از دیدن آن از حدقه بیرون می‌زند! اگر تاکنون درباره قیمت محصول هزار دلاری جدید اپل اعتراض داشتید، شاید اکنون خشمتان کمی فرو بنشنید.

پاسخ دهید