قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد تهران با کاهش روبرو شد

0

پارس دی ال در اخبار تکنولوژی :

از بازار تهران خبر می‌رسد که قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد کاهش پیدا کرده است. طبق آمار منتشر شده، ایران خودرو تاکنون تنها ۷ دستگاه ۲۰۰۸ را به مشتریان تحویل داده است.

در حالی که بیش از یک ماه از موعد تحویل خودروی جدید پژو ۲۰۰۸ توسط ایران خودرو گذشته، این شرکت توانسته تنها ۷ دستگاه از این خودرو را به مشتریان تحویل دهد. این کراس اوور فرانسوی، نخستین محصول از قرارداد مشترک ایران خودرو با پژو بود و پیش فروش آن از تیرماه امسال آغاز شد. در پیش فروش پژو ۲۰۰۸ حدود ۱۶ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و طبق وعده مدیران ایران خودرو، تحویل این محصول به خریداران باید از شهریورماه امسال آغاز می‌شد.

قیمت پژو 2008 در بازار آزاد

بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی انجمن خودروسازان ایران، تا پایان مردادماه ۱۳۹۶، تنها ۴ دستگاه پژو ۲۰۰۸ در کارخانه ایران خودرو تولید شده بود. پیش‌بینی می‌شد ایران خودرو در شهریورماه، تولید انبوه این محصول را آغاز کند اما باز هم این اتفاق نیفتاد و اکنون باخبر شده‌ایم که این شرکت تاکنون تنها ۷ دستگاه ۲۰۰۸ را به مشتریان تحویل داده است. با توجه به این که حدود ۱۶ هزار نفر این خودرو را پیش خرید کرده‌اند و با لحاظ فرصت ۱۲ ماهه ایران خودرو برای تحویل این تعداد به ثبت نام کنندگان، آبی‌های جاده مخصوص باید به طور متوسط حدود هزار و ۳۵۰ دستگاه پژو ۲۰۰۸ را در ماه به مشتریان تحویل بدهند.

کاهش چشمگیر قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد

در همین حال از بازار تهران خبر می‌رسد که قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد کاهش پیدا کرده و اکنون با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. در هفته گذشته، قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد تا مرز ۱۴۰ میلیون تومان نیز رسیده بود.

پاسخ دهید