مشخصات و قیمت هوندا آکورد ۲۰۱۸ (Honda Accord) رسما اعلام شد + تصاویر

0

پارس دی ال در اخبار تکنولوژی :

مشخصات و قیمت هوندا آکورد ۲۰۱۸ (Honda Accord 2018) به صورت رسمی توسط این خودروساز ژاپنی اعلام شد. آکورد جدید به زودی در چند مدل مختلف عرضه می‌شود.

هوندا آکورد به عنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای بازار آمریکا شناخته می‌شود و به همین دلیل، معرفی نسل جدید این خودرو هم برای شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا و هم برای مشتریان در بازار آمریکای شمالی از اهمیت زیادی برخوردار است. این خودروساز ژاپنی چندی پیش از آکورد ۲۰۱۸ رونمایی کرده بود و اکنون به صورت رسمی، قیمت و مشخصات این خودروی جدید را اعلام کرده که در ادامه به جزئیات آن اشاره خواهیم کرد.

هوندا آکورد 2018

قیمت هوندا آکورد ۲۰۱۸ از ۲۳ هزار و ۷۵۰ دلار آغاز می‌شود

مدل پایه LX هوندا آکورد ۲۰۱۸ از پیشرانه ۴ سیلندر ۱٫۵ لیتری توربو و گیربکس CVT استفاده می‌کند و قیمت آن از ۲۳ هزار و ۷۵۰ دلار به علاوه ۸۷۵ دلار هزینه تحویل آغاز می‌شود. مدل اسپورت، یک پله بالاتر از تیپ LX قرار می‌گیرد. این مدل به گیربکس CVT یا ۶ سرعته دستی مجهز شده و قیمت آن ۲۵ هزار و ۷۸۰ دلار اعلام شده است. مدل‌های EX و EX-L به ترتیب حداقل ۲۷ هزار و ۴۷۰ دلار و ۲۹ هزار و ۹۷۰ دلار قیمت دارند و در نهایت تریم تورینگ، گران‌ترین مدل هوندا آکورد ۲۰۱۸ است که حداقل قیمت آن به ۳۳ هزار و ۸۰۰ دلار می‌رسد.

هوندا آکورد 2018

برای مدل اسپورت نسل جدید هوندا آکورد، یک پیشرانه بزرگ‌تر ۲ لیتری و همچنین گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک ارائه می‌شود. این مدل با قیمت ۳۰ هزار و ۳۱۰ دلار  عرضه خواهد شد. نسخه پرچمدار تورینگ نیز با پیشرانه ۲ لیتری، برچسب قیمتی ۳۵ هزار و ۹۰۰ دلاری خورده است. یک نسخه هیبریدی نیز برای این خودروی محبوب روانه بازار می‌شود که تاکنون قیمت این نسخه اعلام نشده است. برای مقایسه به این موضوع اشاره کنیم که قیمت مدل قبلی در تریم پایه LX از ۲۲ هزار و ۴۴۵ دلار آغاز می‌شد و به ۳۴ هزار و ۹۳۰ دلار در مدل ۶ سیلندر تورینگ می‌رسید. علاوه بر آن، مصرف سوخت هوندا آکورد ۲۰۱۸ نیز نسبت به مدل قبلی کاهش پیدا کرده است.

گالری عکس های هوندا آکورد ۲۰۱۸

پاسخ دهید