مقایسه سرعت آیفون ۸ پلاس و پیکسل ۲ ایکس ال (ویدیو)

0

پارس دی ال در اخبار تکنولوژی :

کانال یوتیوب “PhoneBuff” با مقایسه سرعت آیفون ۸ پلاس (Apple iPhone 8 Plus) و پیکسل ۲ ایکس ال (Google Pixel 2 XL)، قدرت گوشی های اپل و گوگل را بررسی کرده است.

در این بررسی، دیوید رحیمی (David Rahimi) با انجام تست‌های مختلف، سرعت آیفون ۸ پلاس و رقیب آن یعنی پیکسل ۲ ایکس ال را در انجام کارهای مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی کرده است. اگرچه در این تست، آیفون ۸ پلاس گوشی جدید گوگل را با اختلافی اندک مغلوب خود می‌کند، اما هم‌چنان با سریع‌ترین گوشی در رده‌بندی PhoneBuff فاصله دارد.

در این تست‌ها، مجموعه‌ای از کارهای مشخص و یکسان روی هر دو گوشی انجام می‌شود تا در پایان، با اندازه‌گیری زمان دقیق هر کدام از آنها بتوان دستگاه سریع‌تر را معرفی کرد. هرچند، تمام تفاوت‌ها در ثانیه‌ها خلاصه شده و بعید است کاربران در دنیای واقعی متوجه آنها شوند. با این حال همین تست‌های ساده، چشم‌انداز خوبی از قدرت پردازشی تلفن های هوشمند مختلف را پیش روی کاربران قرار می‌دهند.

سرعت آیفون 8 پلاس

در ویدیوی جدید PhoneBuff، آیفون ۸ پلاس در مجموع دو دور، پیکسل ۲ ایکس ال را با اختلاف ۵ ثانیه در مجموع، مغلوب خود می‌کند. هرچند، ما در شرایطی به این نتیجه می‌رسیم که دور اول، گوگل با اختلافی ۷ ثانیه‌ای اپل را پشت سر گذاشته بود. این تست در دو بخش اصلی (که البته برای اطمینان از نتیجه صحیح، چندین بار تکرار می‌شود) قدرت پردازشگر گرافیکی و پردازنده و همچنین توانایی رم در مدیریت اطلاعات را بررسی می‌کند.

هماهنگی بسیار بالای سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های آیفون سبب شده بود این تلفن های هوشمند، برای چندین سال در صدر رده‌بندی PhoneBuff قرار گیرند. ولی اخیرا وان پلاس ۵ و گلکسی نوت ۸ جای آنها را گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

مقایسه سرعت آیفون ۸ پلاس با پیکسل ۲ ایکس ال

پاسخ دهید